Konference Smart City Plzeň opět po roce obsadí Fakultu elektrotechnickou

Smart City Plzeň je cyklus konferencí, věnovaný využívání moderních technologií pro zlepšování a zpříjemňování kvality života ve městě nejen svým občanů, ale i návštěvníkům města.

Sedmý ročník konference Smart City Plzeň pořádá společnost TOP EXPO ve spolupráci s Fakultou elektrotechnickou (FEL) a pod záštitou primátora statutárního města Plzeň pana Martina Baxy. Konference bude probíhat na FEL, dne 26. března 2019 od 13.00 hod., v posluchárně EP 110. Program bude rozdělen do 3 bloků: "Energetika a společnost budoucnosti", "Doprava budoucnosti" a "Technologie budoucnosti". S hlavní přednáškou vystoupí evropský prognostik z ekonomického ústavu SAV v Bratislavě, prof. Ing. Peter Staněk, CSs., na téma "Energetika a společnost budoucnosti".

Studentům je v rámci programu podpory technického vzdělávání umožněn vstup zdarma po předchozí registraci.

Akci doprovodí výstava vozidel na alternativní pohon v čase 12.00–14.00 hod. na parkovišti před Fakultou elektrotechnickou.

Podrobný program naleznete na stránkách akce.

13.03.19