Večer otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické

Fakulta elektrotechnická ve spolupráci s Fakultou strojní Západočeské univerzity v Plzni připravují na 28. 3. 2019 Večer otevřených dveří.

Dveře našich fakult se otevřou od 17 do 19 hodin a umožní Vám přístup do vybraných laboratoří a zákulisí fakulty na adrese Univerzitní 26, Plzeň.

Uchazeči o studium a zároveň i jejich rodiče budou mít možnost získat všechny potřebné informace jak od vedení fakulty, tak i od současných studentů. Dozvíte se, co se u nás dá studovat a jaké je uplatnění našich absolventů, jaké máme laboratoře a vybavení, jaké jsou možnosti spolupráce s fakultou a co se děje na fakultě a univerzitě nového.

V případě zájmu o účast na Večeru otevřených dveří se přihlaste prostřednictvím formuláře.

08.03.19