Fakulta elektrotechnická zná vítěze interní soutěže

Děkan Fakulty elektrotechnické prof. Zdeněk Peroutka dnes ocenil výherce interní soutěže pro kreativní studenty a zaměstnance, která byla vypsaná na začátku října.

Zadáním soutěže bylo navrhnout slogan a vhodný způsob propagace fakulty, který pomůže získat další uchazeče o studium na FEL z cílové skupiny studentů středních škol a gymnázií.

Do soutěže se zapojilo s originálními nápady celkem 15 týmů. Děkanem jmenovaná pětičlenná hodnotící komise, složená ze zaměstnanců a studentů, pečlivě posoudila všechny zaslané koncepty. Vybrala ze zaslaných návrhů tři nejlepší a rozhodla dalším šesti týmům udělit, s ohledem na kvalitu předložených projektů, mimořádné ocenění.

První místo získalo studentské duo Jan Kaska a Jan Leffler za kreativní brief „Jak lépe FELit“. Druhé místo patří projektu Kateřiny Burešové, Kateřiny Newton a Petra Netolického a o bronzovou příčku se dělí návrh Martina Sirového a Jana Laksara.

Všem zúčastněným děkujeme za zaslané návrhy, které jsou pro nás velkým přínosem. V propagaci a prezentaci fakulty se budeme inspirovat myšlenkami vás, kteří svými aktivitami pomáháte šířit dobré jméno FEL.

_MG_7280

_MG_7289