Studenti FEL převzali ocenění děkana fakulty

Dne 14. 11. 2018 děkan Fakulty elektrotechnické Zdeněk Peroutka slavnostně ocenil 19 studentů bakalářského, navazujícího magisterského a doktorského studia za mimořádné výsledky dosažené v loňském akademickém roce.

Stipendium a ocenění získali studenti za výborné studijní úspěchy a za reprezentaci fakulty v odborných i sportovních oblastech, kde dosahují vynikajících výsledků.

Tato událost se koná každoročně u příležitosti výročí 17. listopadu, a proto Zdeněk Peroutka zdůraznil, že je velice rád, že může udělit ceny děkana k takto významnému datu.

„Všichni, kdo tady dnes sedíte, jste mě něčím zaujali a já věřím ve Vaše schopnosti a dovednosti,“ uvedl děkan při slavnostním zahájení. Dále pokračoval, že by si moc přál, aby se zde všichni přítomní za rok sešli nejen v té samé sestavě, ale i ve větším počtu a aby všichni společně mohli být hrdí na to, že Fakulta elektrotechnická je tou nejlepší fakultou nejen v Čechách, ale i za hranicemi republiky.

Profesor Peroutka kladl veliký důraz na to, aby si přítomní studenti byli vědomi toho, že si vedení fakulty nesmírně váží jejich mimořádných výsledků a činností v oblasti elektrotechniky a že se zajímá o jejich názory a postoje. Poté vyzval oceněné k debatě o možnostech, co by se dalo z jejich hlediska změnit k lepšímu a čeho si na fakultě cení.

_MG_6075

_MG_6059