Přejít k obsahu

Bakalářské studium

bc

Od akademického roku 2020/2021 bude otevřen studijní program:

Doba studia: 3 roky, forma prezenční nebo kombinovaná

Titul: Bakalář, Bc.

Zajímáte se o to, jak pracují různá elektronická zařízení?
Dozvíte se jak fungují moderní komunikační a informační technologie, včetně Internetu věcí (IoT) a služeb (IoS). Naučíte se základům robotiky a programování mikroprocesorů, robotů a moderních aplikací pro elektroniku.  Dále se seznámíte s moderní výkonovými elektronickými systémy, regulační technikou, moderní multimediální technikou a navigačními systémy.

Zajímají vás moderní dopravní systémy?
Dozvíte se, co vše se skrývá v pohonu elektrického vozidla, jak ho navrhnout, matematicky modelovat, simulovat a oživit. Zjistíte více o technologiích elektrických strojů, výkonových měničů nebo programování řídicích systémů. Naučíte se využívat PC techniku pro projektování elektrických zařízení nebo modelování elektrických a tepelných poměrů uvnitř zařízení. Přiblížíme vás možnosti výroby, rozvodu a využití elektrické energie.

Chcete získat přehled v elektrotechnice a zároveň se dozvědět o managementu a zajímavých technologiích v elektrotechnické výrobě?
Poznáte základní principy pro řízení elektrotechnického podniku a výroby. Jak řídit technologické procesy ve výrobě a jaké zajímavé technologie a materiály lze pro výrobu v elektrotechnice používat.   

Nejste rozhodnuti, zda se chcete rovnou zaměřit na elektroniku či výkonové systémy?
Studijní program Elektrotechnika a informační technologie nabízí širší okruh znalostí daný možností větší volitelnosti studovaných předmětů s ohledem na plánovanou budoucí praxi nebo navazující magisterské studium.

Tento program je možné též studovat kombinovanou formou studia, kdy výuka probíhá pouze v pátek odpoledne a v sobotu a je proto možné studovat při zaměstnání.

Více informací naleznete zde

Patička