Fakulta elektrotechnická ZČU se umístila mezi TOP deseti fakultami v ČR

Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni obsadila 6. místo v anketě ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI pro rok 2018.

Celkově se tím plzeňská elektrotechnika dostala na první pozici mezi elektro fakultami. Tento výsledek je pro nás velice pozitivním ohlasem. V dnešní době, kdy zaměstnavatele stále více zajímá, kde student vysokoškolský titul získal a zda je škola kvalitní nás utvrzuje v tom, že v Plzni máme co nabídnout.

Z deseti nejlepších fakult dominují v prvních desítce strojní a elektrotechnické obory, což jen potvrzuje posilující tendenci obliby technických fakult mezi zaměstnavateli. Západočeská univerzita se umístila mezi TOP 10 univerzitami na 4. místě a jen o pár bodů ji unikla bronzová pozice.

Vyhlášení proběhlo 1. listopadu v Betlémské kapli a hlasování se zúčastnilo 380 zaměstnavatelů z celé České Republiky. Podrobné výsledky naleznete na stránkách Klubu zaměstnavatelů.

08.11.18